Слухати

Американська компанія інвестує у виробництво українських літаків Ан-74 150 мільйонів доларів

13 листопада 2017 - 18:59
Домовленість передбачає реалізацію проекту протягом значного терміну
Американська компанія інвестує у виробництво українських літаків  Ан-74 150 мільйонів доларів / Новини на Громадському радіо

Американська компанія Oriole Capital Group інвестує у «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» 150 мільйонів доларів США головним чином на виробництво українських Ан-74.

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпром».

«У відповідності до домовленості «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство», що входить до складу «Укроборонпрому», отримає замовлення на серійне виготовлення літаків у розмірі 150 мільйонів доларів США», — йдеться у повідомленні.

Відповідні домовленості були досягнуті під час провідної міжнародної виставки Dubai Airshow 2017, яка зараз проходить у Об’єднаних Арабських Еміратах.

Oriole Capital Group отримає право на інвестиції у виробництво, модернізацію та збут цих літаків Ан-74.

«Ключовим елементом цього стратегічного партнерства є модернізація існуючого виробництва, повне залучення всіх 3000 фахівців харківського підприємства, а також програма з модернізації літаків і авіоніки, яка допоможе підвищити унікальні експлуатаційні можливості літака Ан-74», — повідомили в Укроборонпромі.

Окрім того, «Харківське державне авіаційне виробниче підприємство» буде отримувати замовлення на виготовлення запасних частин для літальних апаратів, проведення технічного обслуговування та навчання пілотів. 

Нагадаємо, ДП «Антонов» представило легкий багатоцільовий транспортний літак Ан-132— літак-демонстратор Ан-132D, і військово-транспортний літак короткого злету та посадки Ан-70 на міжнародному салоні Dubai Air Show.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+