Слухати

Ан-132D виконав демонстраційний політ на авіасалоні в Дубаї (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Ан-132D виконав демонстраційний політ на авіасалоні в Дубаї (ВІДЕО)

13 листопада 2017 - 11:47
«Антонов» представив два транспортні літаки на міжнародному салоні Dubai Air Show

ДП «Антонов» представило легкий багатоцільовий транспортний літак Ан-132 — літак-демонстратор Ан-132D, і військово-транспортний літак короткого злету та посадки Ан-70 на міжнародному салоні Dubai Air Show.

Літак Ан-132D взяв участь у програмі демонстраційних польотів. Відповідне відео оприлюднено на сторінці державного концерну.

За штурвалом літака знаходилися льотчик-випробувач 2-го класу Богдан Загорулько і льотчик-випробувач 3 класу Андрій Горін.

Новий український Ан-132 — це перший літак у лінійці «Антонова» без російських комплектуючих. Особливістю літака є його пристосованість до експлуатації в різних кліматичних умовах, особливо в умовах спекотного клімату, на високогірних і непідготовлених аеродромах.

Вантажопідйомність Ан-132D - 9,2 т, довжина — 24,537  м, висота — 8,8 м, розмах крил — 29,2 м.

Перший політ Ан-132D здійснив 31 березня 2017 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+