Слухати

Чим займатиметься муніципальна варта у Києві?

13 листопада 2017 - 20:09
Варта складається з ветеранів АТО
Чим займатиметься муніципальна варта у Києві? / Новини на Громадському радіо

У Подільському районі Києва розпочинає роботу Муніципальна варта. Про її функції голова Подільської районної адміністрації Валентин Мондриївський розповів Громадському радіо.

«Муніципальна варта — комунальне підприємство міського підпорядкування. Воно працює місяць. Зараз формується бюджет для його утримання. Основна функція спрямована на підтримку громадського порядку і охорону об’єктів комунальної власності», — розповів Мондриївський.

За його словами, серед вартових є ветерани АТО. У декого з них може бути приватна зброя (газові балончики чи травматична зброя).

Вартовий має право зробити зауваження. У випадку агресії громадянина викликати поліцію.

Варта може стати прототипом муніципальної поліції. Утім, вона не має повноважень правоохоронних органів.

«Муніципальна варта не перебирає на себе повноваження поліції. Вона є допоміжним органом і підтримуватиме громадський порядок», — розповів Мондриївський. 

Нагадаємо, у лютому у Києві створили нове громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта». Про її функції розповідав керівник нового формування Ігор Маріо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+