Слухати

Філія «Укрзалізниці» уклала контракт із зареєстрованим в ОРЛО підприємством

13 листопада 2017 - 17:28
«Укрзалізниця» та СБУ припинили «антидержавні протиправні дії»
Філія «Укрзалізниці» уклала контракт із зареєстрованим в ОРЛО підприємством / Новини на Громадському радіо

У жовні 2016 року регіональна філія ПАТ «Укрзалізниці»  «Південна залізниця» уклала договір з ПрАТ «НВЦ Трансмаш», яке сплачувало «податки» бойовикам із окупованих районів Луганської області.

Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Контракт передбачав капітальний ремонт лінійного обладнання на суму понад 6,6 млн грн.

«Працівники Департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» встановили, що компанія, з якою укладений договір, має виробничі потужності на тимчасово непідконтрольній території України, що несе ризики втрати майна та коштів», — йдеться у повідомленні.

За заявою «Укрзалізниці», СБУ в Харківській області відкрилае кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України («Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації»).

«Під час проведення слідчих заходів, було визначено, що директор ПрАТ «НВЦ Трансмаш» у 2014 році перереєстрував підприємство в терористичній організації «ЛНР». У 2015 році ПрАТ «НВЦ Трансмаш» було перереєстроване в м. Харків, з метою отримання можливості виконувати роботи з ремонту обладнання ПАТ «Укрзалізниця». Після виконання робіт по договору кошти були перераховані на рахунок підприємства. Після чого директором ПрАТ «НВЦ Трансмаш» здійснено сплату коштів у вигляді податків терористичній організації «ЛНР», — пояснили в «Укрзалізниці».

13 жовтня в Київському суді м. Харкова відбулося судове засідання, де «було встановлено вчинення директором ПрАТ «НВЦ Трансмаш»  кримінального правопорушення ч. 1 ст. 258-3 КК України, а саме сприяння терористичній організації». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+