Слухати

Місія України в ООН опублікувала проект резолюції щодо Криму / Новини на Громадському радіо

Місія України в ООН опублікувала проект резолюції щодо Криму

13 листопада 2017 - 22:06
Співавторами документа є понад 30 держав

У вівторок, 14 листопада, в Третьому комітеті Генеральної Асамблеї ООН відбудеться голосування щодо оновленого проекту резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь (Україна)».

Текст резолюції місія України в ООН опублікувала у Twitter.

Оновлений проект базується на резолюції, ухваленій у грудні 2016 року.

 

 

Проект резолюції підтверджує, що між Україною та Росією триває міжнародний збройний конфлікт.

Документ засуджує застосування Росією власних законів на окупованій території та відсутність доступу на півострів для моніторингової місії ООН.

Проект вимагає від Москви виконати проміжне рішення Міжнародного суду ООН щодо відновлення прав та свобод громадян України.

Нагадаємо, раніше американське видання The New York Times у своєму матеріалі про так званий «керченський міст» позначило територію анексованого Криму одним кольором із Росією та назвало її «спірною».

Міністерство закордонних справ України звернеться до офісу американського видання The New York Times через зображення території анексованого Росією Криму «спірною» територією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+