Слухати

МЗС звернеться до офісу New York Times через зображення Криму як «спірної» території / Новини на Громадському радіо

МЗС звернеться до офісу New York Times через зображення Криму як «спірної» території

13 листопада 2017 - 16:09
Карту попросять привести до відповідності норм міжнародного права

Міністерство закордонних справ України звернеться до офісу американського видання The New York Times через зображення території анексованого Росією Криму «спірною» територією.

Про це повідомила в коментарі Громадському радіо речниця МЗС України Мар’яна Бєца.

«Фіксуючи такі факти, ми звертаємося до центральних офісів цих компаній, які продукують такі карти, з проханням привести у відповідність карту України до норм міжнародного права та резолюції Генеральної асамблеї ООН від 2014 року, які підтверджують територіальну цілісність України», — повідомила речниця.

Нагадаємо, 11 листопада Американське видання The New York Times опублікувало матеріал про так званий «керченський міст», де позначило територію анексованого Криму одним кольором із Росією та назвало її «спірною».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+