Слухати

НАТО допомагатиме МВС подолати гендерну дискримінацію

13 листопада 2017 - 16:10
Реалізація резолюції «Жінки. Мир. Безпека» є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності
НАТО допомагатиме МВС подолати гендерну дискримінацію / Новини на Громадському радіо

Міністерство внутрішніх справ співпрацюватиме з Представництвом НАТО в Україні для сприяння імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» у форматі «від генерала до генерала»

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Голова Представництва НАТО Александер Вінніков вважає, що зустріч з представниками МВС сприятиме приверненню уваги до проблеми участі жінок у конфліктах.

«Наша мета — привернення уваги до великої ролі, яку жінки відіграють у подоланні конфлікту та встановленні миру. Це питання є одним з найважливіших у діяльності НАТО в Україні», — наголосив він.

Впровадження принципу гендерної рівності в органах системи внутрішніх справ є одним з пріоритетів Міністерства, сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

«Кількість жінок в органах та підрозділах служби цивільного захисту складає 12,5% загальної чисельності, в апараті ДСНС47,2 %. У Держприкордонсужбі 24% особового складу — жінки, з яких 13% — офіцери. У структурі Національної поліції працює 21,8% жінок. Відсоткове співвідношення кількості військовослужбовців-жінок у Нацгвардії до кількості військовослужбовців-чоловіків становить 6,2», — зазначив Яровий.

Віце-прем`єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе відзначила введення посад радників та контактних осіб з гендерних питань у МВС.

«Ми маємо розуміти, що 1325 ‑ це не лише про жінок, це про прозоре суспільство та рівні можливості для кожного», — відзначила вона.

У МВС створена робоча група, метою якої є імплементація резолюції РБ ООН 1325.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+