Слухати

НАЗК перевірить використання Гелетеєм службового становища

13 листопада 2017 - 15:36
Адміністрація президента відмовилася проводити службове розслідування щодо Гелетея
Валерій Гелетей //

Адміністрація президента направила до Національного агентства із запобігання корупції звернення Центру протидії корупції про прохання перевірити можливе використання службового становища очільником Управління державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Про це йдеться у відповіді адміністрації на звернення Центру протидії корупції.

«Повідомляємо, що Ваше звернення щодо використання, на Вашу думку, начальником Управління державної охорони України В. Гелетеєм службового становища в приватних інтересах, а також можливого відображення у його декларації за 2016 рік недостовірних відомостей надіслано до Національного агентства із запобігання корупції для розгляду згідно із компетенцією», – відписав заступник Глави Адміністрації Президента Валерій Кондратюк.

Центр протидії корупції вважає порушенням відмову адміністрації глави держави проводити службове розслідування.

«Згідно із законом про державну охорону, саме Президентові підпорядковується УДО, а відтак на Банковій мали би провести службову перевірку – хто і чому використовує держохоронців як лакеїв на своїх приватних заходах. Однак в Адміністрації Порошенка просто спихнули звернення в «ручне» НАЗК і яким буде рішення Корчак – спрогнозувати неважко», – розповідає Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції.

Нагадаємо, у серпні журналісти з’ясували, що працівники УДО допомагали голові президентського Управління держохорони в проведенні ювілею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+