Слухати

НАЗК перевірить використання Гелетеєм службового становища

13 листопада 2017 - 15:36
Адміністрація президента відмовилася проводити службове розслідування щодо Гелетея
НАЗК перевірить використання Гелетеєм службового становища / Новини на Громадському радіо

Адміністрація президента направила до Національного агентства із запобігання корупції звернення Центру протидії корупції про прохання перевірити можливе використання службового становища очільником Управління державної охорони Валерієм Гелетеєм.

Про це йдеться у відповіді адміністрації на звернення Центру протидії корупції.

«Повідомляємо, що Ваше звернення щодо використання, на Вашу думку, начальником Управління державної охорони України В. Гелетеєм службового становища в приватних інтересах, а також можливого відображення у його декларації за 2016 рік недостовірних відомостей надіслано до Національного агентства із запобігання корупції для розгляду згідно із компетенцією», – відписав заступник Глави Адміністрації Президента Валерій Кондратюк.

Центр протидії корупції вважає порушенням відмову адміністрації глави держави проводити службове розслідування.

«Згідно із законом про державну охорону, саме Президентові підпорядковується УДО, а відтак на Банковій мали би провести службову перевірку – хто і чому використовує держохоронців як лакеїв на своїх приватних заходах. Однак в Адміністрації Порошенка просто спихнули звернення в «ручне» НАЗК і яким буде рішення Корчак – спрогнозувати неважко», – розповідає Андрій Савін, юрист Центру протидії корупції.

Нагадаємо, у серпні журналісти з’ясували, що працівники УДО допомагали голові президентського Управління держохорони в проведенні ювілею.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+