Слухати

Опублікована копія протоколу НАЗК щодо Ситника

13 листопада 2017 - 21:26
Раніше НАЗК заявило про можливі ознаки порушень працівниками НАБУ
Опублікована копія протоколу НАЗК щодо Ситника / Новини на Громадському радіо

Національне агентство з питань запобігання корупції склало щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника протокол про адміністративне правопорушення.

Копію документа опублікувало інформаційне агентство «РБК-Україна».

«…перебуваючи на посаді директора Національного антикорупційного бюро України, Артем Ситник …не виконав законні вимоги Національного агентства і представив з порушенням встановленого терміну запитувані в листі Національного агентства копії документів та інформації, а також представив їх не в повному обсязі, чим вчинив адміністративне правопорушення…», — йдеться в документі.

Протокол підписаний уповноваженим Національного агентства з питань запобігання корупції Андрієм Козловським.

Раніше стало відомо, що НАЗК направило до суду протокол про адміністративне правопорушення щодо директора НАБУ Артема Ситника.

Ситник вважає, що зараз влада тисне на антикорупційне бюро і не виключає, що йому можуть вручити підозру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+