Слухати

Ситник не виключає, що йому можуть вручити підозру і арештують / Новини на Громадському радіо

Ситник не виключає, що йому можуть вручити підозру і арештують

13 листопада 2017 - 14:03
Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що зараз влада тисне на нього через медіа та адміністративний ресурс

Директор НАБУ Артем Ситник вважає, що зараз влада тисне на антикорупційне бюро і не виключає, що йому можуть вручити підозру.

 «Я не буду виключати подальше застосування адміністративного ресурсу, підозри, арешти, мене особисто», — заявив Артем Ситник в ефірі «5 каналу».

Він також сказав, що очікував медійної атаки та «із застосуванням всіх підконтрольних ресурсів, в тому числі таких, як НАЗК».

«Треба бути зовсім наївним, щоб не розуміти, що ті справи, які ми сьогодні розслідуємо, влада так просто не залишить і не пробачить. Починаючи від Мартиненка, Насірова, «рюкзаків» та заступника міністра МВС та інших», — поясний директор НАБУ.

Восьмого листопада у Національному агентстві з запобігання корупції заявили про те, що директор НАБУ Артем Ситник необґрунтовано відмовив їм у наданні інформації та документів. Зранку 13 листопада його запросили до НАЗК, щоб він надав пояснення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+