Слухати

The New York Times назвало анексований Крим «спірною» територією  / Новини на Громадському радіо

The New York Times назвало анексований Крим «спірною» територією

13 листопада 2017 - 13:24
Видання також позначило анексований півострів одним кольором із Російською Федерацією

Американське видання The New York Times у своєму матеріалі про так званий «керченський міст» позначило територію анексованого Криму одним кольором із Росією та назвало її «спірною».

Стаття опублікована 11 листопада під заголовком «Путінський міст до Криму може нести більше символізму, ніж руху».

На те, що видання назвало анексований Росією Крим «спірною» територією звернув увагу відомий шахіст Гаррі Каспаров, який кілька років тому виїхав із Росії і оголосив боротьбу з режимом Володимира Путіна.

«Ця карта у NYTimes показує Крим у тому ж кольорі, що і Росію, як «спірний». Так, спірний через Путіна, його загарбника! Патетично й помилково. Крим – це Україна. Виправте», — написав Каспаров у Twitter.

В окупованому Криму був проведений так званий референдум 16 березня 2014 року про від’єднання від України. Уже 18 березня Крим з ініціативи російського президента Володимира Путіна був включений до складу Російської Федерації. Світова спільнота не визнала так званий референдум і так зване приєднання Криму до Росії.

Верховна Рада України встановила, що датою початку окупації Криму є 20 лютого 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+