Слухати

У Курченка конфіскували нафтопродукти на 800 мільйонів гривень  / Новини на Громадському радіо

У Курченка конфіскували нафтопродукти на 800 мільйонів гривень

13 листопада 2017 - 17:00
Конфіскували близько 100 тис тонн нафтопродуктів «на користь держави»

На Одещині прокуратура конфіскувала нафтопродукти вартістю понад 800 мільйонів гривень у рамках розслідування «злочинної схеми С. Курченка».

Про це повідомила у Facebook речниця ГПУ Лариса Сарган.

Конфіскували близько 100 тис тонн нафтопродуктів «на користь держави». Загальна вартість конфіскованого за рішенням Київського районного суду м. Одеси палива складає понад 800 млн грн. 

«Враховуючи, що під час розслідування судом надано дозвіл на реалізацію арештованого палива, вироком суду застосовано спецконфіскацію щодо всіх цих нафтопродуктів або коштів, отриманих від їх реалізації, у тому числі нарахованих на них відсотків. Так, частина конфіскованого палива перебуває на нафтобазах», — зазначила Сарган.

У ГПУ додають, що крім того, від реалізації частини нафтопродуктів до бюджету вже сплачено понад 300 мільйонів гривень у вигляді податків. Також на рахунках банківських установ перебуває більш ніж 100 мільйонів гривень.

У 2014 році МВС встановила схему незаконного ввезення на територію України та реалізації нафтопродуктів групою компаній Курченка, який був одним із найвідоміших підприємців часів Януковича. Збитки держбюджету оцінюють в 7 мільярдів гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+