Слухати

Європейський Союз виділив €1,3 млн на підтримку культурного сектору України / Новини на Громадському радіо

Європейський Союз виділив €1,3 млн на підтримку культурного сектору України

13 листопада 2017 - 10:10
Британська Рада в партнерстві з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу (EUNIC) в Україні оголосила трирічну програму Culture Bridges

Європейський Союз та Британська Рада оголосили про початок трирічної програми Culture Bridges з фінансуванням у 1.3 мільйони євро для підтримки культурного сектору України. Про це інформують у представництві ЄС в Україні.

Як зазначається, програма фінансується Європейським Союзом в рамках підтримки впровадження Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

«ЄС виділяє 1.3 млн євро на фінансування проектів з міжнародної мобільності, національної та міжнародної співпраці, тренінгів та ознайомчих поїздок до країн ЄС. Загалом планується виділити близько 100 грантів», – сказано у повідомленні.

Програма триватиме з листопада 2017 року до жовтня 2020 року.

Мета програми полягає у розвитку українського культурного сектору та сприяння ефективному налагодженню зв’язків між культурними операторами та інституціями України та ЄС.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+