Слухати

Захарченко видав «указ», який дозволяє вилучати у людей врожай

13 листопада 2017 - 18:06
Так званий указ дозволяє безперешкодний доступ до місць зберігання та вирощування врожаю та вилучення його

Ватажок так званої «ДНР» Олександр Захарченко  видав указ, який дозволяє вилучати врожай у жителів окупованої Донеччини, якщо він вирощений на «самовільній території».

Про це йдеться у так званому «указі» бойовиків.

 «Урожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використаних земельних ділянках державної та муніципальної форм власності, є власністю «Донецької народної республіки», — зазначено у тексті так званого «указу».

Там також зазначається, що «юридичним та фізичним особам-підприємцям і фізичним особам забороняється розпоряджатися урожаєм, отриманим у результаті самовільного використання земельних ділянок»

Відтак «указ» дозволяє безперешкодний доступ до місць зберігання та вирощування врожаю та вилучення його.

Якщо ж місцеві жителі будуть «самовільно» розпоряджатися вирощеним урожаєм, то вони будуть зобов’язані відшкодувати його вартість.

«Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність «Донецької народної республіки» і повинні надходити до республіканського або місцевого бюджету», — йдеться в так званому «указі».

Інформацію про кожен факт незаконного використання земельних ділянок повинно надавати , так зване «міністерство агропромисловості».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+