Слухати

Американська компанія представила першу одягнуту в хіджаб куклу Барбі

14 листопада 2017 - 15:54
Їі прототипом стала американська фехтувальниця та саблістка Ібтіхадж Мухаммад
Американська компанія представила першу одягнуту в хіджаб куклу Барбі / Новини на Громадському радіо

Американська компанія Mattel представила свою першу одягнуту в хіджаб ляльку Барбі, прототипом якої стала американська фехтувальниця та саблістка Ібтіхадж Мухаммад.

«Ми дуже раді почитати Ібтихадж Мухаммад єдиною у своєму роді куклой Барбі! По всьому світу Ібтихадж надихає жінок і дівчат на розрив бар’єрів», — говориться в повідомленні компанії в Twitter.

Чемпіонка світу в командній саблі 2014 року Ібтихадж Мухаммад — перша американка, яка змагалася під час Олімпійських ігр в хіджабі.

Кукла тримає в руках шпагу, а її одяг повторює костюм Мухаммад для фехтування. Как відзначають ЗМІ, кукла з’явиться в продажі в 2018 році.

«Я дуже пишаюся тим, що зараз дівчата можуть грати з Барбі, яка виборола носіння хіджабу!  Збулася мрія дитинстваї», — прокоментувала Мухаммад в Twitter.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+