Слухати

Літак Ан-70 модернізують та позбавлять російських деталей  / Новини на Громадському радіо

Літак Ан-70 модернізують та позбавлять російських деталей

14 листопада 2017 - 16:41
Про готовність взяти участь у модернізації літака заявили компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини

Військово-транспортний літак Ан-70 виробництва ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», буде модернізований, отримає нову авіоніку та позбавиться російських деталей. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Укроборонпрому».

Зазначається, що у модернізації літака візьмуть участь компанії з Королівства Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів та Туреччини.

«Завдяки цій модернізації планується розширити унікальні характеристики літака, в першу чергу, завдяки передовим цифровим системам», — сказано у повідомленні.

У державному концерні також наголошують на тому, що модернізація Ан-70 дозволить значно розширити мобільність та боєздатність українських захисників.

Як раніше повідомляло Громадське радіо, ДП «Антонов» представило легкий багатоцільовий транспортний літак Ан-132 — літак-демонстратор Ан-132D, і військово-транспортний літак короткого злету та посадки Ан-70 на міжнародному салоні Dubai Air Show.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+