Слухати

Постраждалим на Майдані нададуть окремий статус / Новини на Громадському радіо

Постраждалим на Майдані нададуть окремий статус

14 листопада 2017 - 14:11
Ухвалений законопроект не стосується постраждалих правоохоронців та військових

Верховна Рада України ухвалила надати учасникам «Революції гідності», які отримали тілесні ушкодження, окремий статус та прирівняти в пільгах до учасників бойових дій. За відповідний законопроект №5697 проголосував 241 депутат. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на «УНН».

Законопроект передбачає, що учасники Майдану, які отримали тяжкі, середньої тяжкості і легкі тілесні ушкодження, які не призвели до інвалідності, та які звернулися за медичною допомогою в період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, отримають спеціальні посвідчення про статус постраждалих під час революції.

Разом із тим, законопроект не передбачає надання такого статусу співробітникам правоохоронних органів, військовослужбовцям внутрішніх військ і особам, які проходили службу в правоохоронних органах та Збройних силах, які отримали тілесні ушкодження під час виконання службових обов’язків, пов’язаних з подіями «Революції гідності».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+