Слухати

Причиною заяви Соломатіної став її особистий конфлікт з Корчак, — екс-член НАЗК

14 листопада 2017 - 22:40
Екс-член НАЗК Руслан Радецький також зазначив, що не бачив документів, які показувала Анна Соломатіна на сьогоднішній прес-конференції і на яких, за словами Мустафи Найєма, стоять його підписи
Причиною заяви Соломатіної став її особистий конфлікт з Корчак, — екс-член НАЗК / Новини на Громадському радіо

Причиною заяви очільниці департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Анни Соломатіної про фальсифікацію перевірок електронних декларацій став її особистий конфлікт з главою НАЗК Наталією Корчак. Про це в ефірі Громадського радіо заявив екс-член НАЗК Руслан Радецький.

«Можу сказати, що Соломатіна розігрує з себе антикорупціонера, але саме вона з’явилася у НАЗК без мого відома, без мого затвердження, бо саме я мав це затвердити. Вона була призначена керівником Апарату на цю посаду. Вона була поставлена на цю посаду, щоб виконувати доручення як керівника апарату Ткаченка, так і Наталії Корчак. А те, що сьогодні відбулося, це причина того, щоб між Корчак і Соломатіною відбувся досить серйозний особистий конфлікт. Плюс, Ткаченка звільнили. Ну, і Соломатіну, як протеже Ткаченка звільнили теж. І от сьогодні з’явилася така героїня, антикорупціонера, яка намагається комусь нашкодити», — зазначив Руслан Радецький.

На питання про те, чи пов’язаний конфлікт Соломатіної та Корчак з професійними обов’язками, Руслан Радецький відповів: «Швидше за все, ні, тому що виник конфлікт між Корчак і Ткаченком. Ткаченко був звільнений. А так як Соломатіна була заведена Ткаченком, звичайно, виник конфлікт між Соломатіною і Корчак». 

За словами Руслана Радецього, протягом останніх місяців його роботи пані Соломатіна за вказівкою Корчак блокувала його роботу.  

Крім того, екс-член НАЗК Руслан Радецький зазначив, що не бачив документів, які показувала Анна Соломатіна на сьогоднішній прес-конференції і на яких, за словами Мустафи Найєма, стоять його підписи.

«Я цих документів не бачив, але Мустафа Найєм сказав, що і в тому, і в тому документі є мій підпис. Я не бачив документів, про які йде мова, — сказав екс-член НАЗК.  

Нагадаємо, сьогодні, 14 листопада, очільниця департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Анна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

«Голова та члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних та повних перевірок. Особисто я отримала від глави НАЗК незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів, за результатами, щоб вони були, як говориться, «щирими та правдивими», в лапках, щоб не було порушень», — сказала вона.

Як повідомив нардеп Мустафа Найєм, перший заступник керівника Головного департаменту стратегічного планування та оперативного забезпечення Адміністрації президента України Олексій Горащенков заявив співробітникам НАЗК, що вони повинні узгоджувати з ним висновки перевірки декларацій посадових осіб перед тим, як представити їх громадськості.

Експерт РПР Олександр Леменов в ефірі Громадського радіо повідомив про те, що Олексій Горащенков впливав на формування політики та виконання тих функцій, які покладені на НАЗК.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+