Слухати

Співробітниця НАЗК звинувачує керівництво у фальсифікації результатів перевірок нардепів / Новини на Громадському радіо

Співробітниця НАЗК звинувачує керівництво у фальсифікації результатів перевірок нардепів

14 листопада 2017 - 15:34
«Особисто я отримала від глави НАЗК незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів»

13 700 180_1 754 982 451 452 345_3 603 919 702 259 326 099_n.jpg

Ганна Соломатіна // Фото: ФБ/Ганна Соломатіна
Ганна Соломатіна
Фото: ФБ/Ганна Соломатіна

Співробітники НАЗК заявили, що їхнє керівництво фальсифікувало результати спеціальних і повних перевірок народних депутатів.

Про це, зокрема, заявила начальниця Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна на прес-конференції в Києві у вівторок, 14 листопада.

«Голова та члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних та повних перевірок. Особисто я отримала від глави НАЗК незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів, за результатами, щоб вони були, як говориться, «щирими та правдивими», в лапках, щоб не було порушень», — сказала вона.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Також Соломатіна наголосила на тому, що НАЗК не є самостійний орган, який повністю контролюється ззовні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+