Слухати

Справа Вербицького: прокуратура наполягає залишити Волкова під вартою на 60 діб / Новини на Громадському радіо

Справа Вербицького: прокуратура наполягає залишити Волкова під вартою на 60 діб

14 листопада 2017 - 14:40
Прокуратура звинувачує Олександра Волкова в тому, що він був одним з організаторів групи, яка викрала на той час активістів Ігоря Луценка і Юрія Вербицького

Печерський районний суд розглядає клопотання про продовження строку тримання під вартою Олександра Волкова.

За словами прокурорів, підсудний спілкуватиметься з фігурантами справи, які переховуються в Росії, їздив до Росії і, якщо його звільнити з-під варти, він може туди втекти. Вони також наполягають на продовжені проведення досудового розслідування.

При цьому Волков підтвердив, що він дійсно їздив до Росії. За його словами, він займався там ремонтом і будівництвом будинків.

Олександр Волков також заявив, що не спілкувався з фігурантами справи.

Його адвокатка заявила, що інформація про те, що Волков 30 червня намагався покинути Україну не відповідає дійсності.

«Ми неодноразово надавали суду відповідні документи про те, що Волков бронював для себе і своєї сім’ї відпочинок за межами України з бронюванням і проживанням за кордоном і наявні білети на зворотній шлях до України», — сказала представниця захисту.

«Якщо органи досудового слідства дійсно мають побоювання щодо, що Волков може якимось чином покинути межі України, то я вважаю, що йому можна визначити міру запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту і це забезпечить виконання ним своїх обов’язків в цьому кримінальному провадженні», — додала адвокатка.

Нагадаємо, прокуратура звинувачує Олександра Волкова в тому, що він був одним з організаторів групи, яка викрала на той час активістів Ігоря Луценка і Юрія Вербицького. 

29 липня Олександра Волкова взяли під варту терміном на 60 діб без альтернативи внесення застави

Діана Буцко, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+