Слухати

Син Трампа опублікував переписку з Wikileaks напередодні виборів у США / Новини на Громадському радіо

Син Трампа опублікував переписку з Wikileaks напередодні виборів у США

14 листопада 2017 - 10:18
Спілкування між сином кандидата у президенти та Wikileaks розпочалося 20 вересня 2016 року

Син президента США Дональд Трамп-молодший опублікував у Twitter свою переписку із сайтом Wikileaks, що відбувалася напередодні виборів у США.

Спілкування між сином кандидата у президенти та Wikileaks розпочалося 20 вересня 2016 року з повідомлення Wikileaks про те, що скоро вороги Дональда Трампа-старшого запустять ресурс про зв’язки з президентом Росії Володимиром Путіним. Син майбутнього президента дякує за інформацію.

Також Wikileaks просили Трампа-молодшого прокоментувати слова Гілари Клінтон про те, що простіше було б атакувати Джуліана Ассанжа з безпілотника, а після перемоги Трампа-старшого на виборах просять подумати про призначення Ассанжа послом США в Австралії.

Дональд Трамп став президентом США у листопаді 2016 року.  

Wikileaks — міжнародна некомерційна організація, що публікує секретні далі з анонімних джерел або отриману внаслідок витоку інформації. 2006 року його заснував австралійський журналіст Джуліан Ассанж.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+