Слухати

Українські дипломати у США бойкотували концерт, де виступали російські артисти / Новини на Громадському радіо

Українські дипломати у США бойкотували концерт, де виступали російські артисти

14 листопада 2017 - 11:02
Російські музиканти Денис Мацуєв та Валерій Горгієв відкрито підтримують політику президента Росії Володимира Путіна, зокрема, анексію Криму

Українські дипломати у США відмовилися відвідати «Концерт за єдність» у Вашингтоні, співорганізаторами якого є росіяни, що підтримують анексію Криму. Про це повідомляється на сторінці Посольства України у США у Facebook.

«Прикро, що підтримка заходу з боку окремих поважних американських недержавних структур створює майданчик для російської пропаганди та маніпуляції громадською думкою в США. На жаль, культура у цьому випадку стала цинічним інструментом для спроб зняття з міжнародного порядку денного питань щодо порушень норм міжнародного права з боку РФ», — йдеться в заяві.

Повідомляється, що з російської сторони співорганізаторами концерту були посольство Російської Федерації у США, Інститут російської культури та історії ім. Кармела, Фундація американсько-російського культурного співробітництва.

«Вважаємо некоректним пов’язувати персоналії В.Гергієва і Д.Мацуєва, які підписали заяву на підтримку політики Кремля щодо окупації Криму, із ідеалами єдності, особливо в умовах агресії РФ проти України, що триває», — пояснили дипломати.

Денис Мацуєв та Валерій Горгієв є виконавцями російського Маріїнського театру. Обидва музиканти відкрито підтримують політику президента Росії Володимира Путіна.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+