Слухати

В Держдумі висловилися щодо визнання «Л/ДНР»

14 листопада 2017 - 15:10
У Держдумі заявили, що відсутність визнання призводить до розмов в «ЛНР» щодо повернення до складу України
В Держдумі висловилися щодо визнання «Л/ДНР» / Новини на Громадському радіо

Перший заступник голови Комітету Держдуми з міжнародних справ Дмитро Новіков (фракція КПРФ) заявив про необхідність визнати «Л/ДНР», поки регіон не повернувся до складу України, повідомляє УНІАН.

Про це він сказав на прес-конференції в Москві.

«Ми виступаємо за визнання Луганської і Донецької народних республік і відсутність такого визнання призводить до того, що політики в Луганську починають хитатися і говорити про можливість реінтеграції «ЛНР» до складу України», — сказав Новіков.

При цьому він заявив, що у своїх проблемах Росія повинна розбиратися сама «без зовнішнього втручання».

За його словами, зараз здійснюється спроба розгойдати ситуацію в РФ з метою «інспірувати кольорову революцію», яка призведе до розпаду країни. «Росія зобов’язана захищатися», — сказав Новіков. 

Нагадаємо, Владислав Дейнего, який представляє «ЛНР» на перемовинах в Мінську, заявив, що «Л/ДНР» має повернутися до складу України на певних умовах.

«В рамках Мінських домовленостей ми взяли на себе певні зобов’язання, тому тут завдання — всю логіку процесу будувати виходячи з того, що території «»Л/ДНР» мають мати повну самостійність в рамках держави Україна. Нам потрібно вийти на цей рівень взаємодії з Києвом, а вже після цього вирішувати, як розвиватиметься доля республік далі», — заявив Дейнего в ефірі телеканалу «ЛГТРК ЛНР», яке контролююється бойовиками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+