Слухати

В Красногорівці діти і досі дивляться російське ТБ, альтернативи немає, — журналістка

14 листопада 2017 - 19:31
Кореспондентка Громадського радіо Ірина Цибух розповіла про ситуацію в Красногорівці в зоні АТО
В Красногорівці діти і досі дивляться російське ТБ, альтернативи немає, — журналістка / Новини на Громадському радіо

Красногорівка — сусіднє до Мар’їнки місто. Сьогодні вночі тут було чути мінометні черги та стрілянину з автоматів, розповіла кореспондентка Громадського радіо Ірина Цибух.

За її словами, школа, яку бойовики обстріляли наприкінці весни, не підлягає відновленню. 

«Перебуваючи в місті було чути прильоти з позиціями українських військових. Місцеві жителі кажуть, що це були 82-й, або 120-й калібр. Вони вже вміють розрізняти», — зазначила журналістка.

Вона додала, що до міста почали повертатися люди. Тут вже близько 10 000 жителів. З 5 будівель шкіл працює лише 2

«Це означає, що дві будівлі прийняли учнів інших шкіл. Сьогодні я була в школі №5. Там разом працює три директора та всі вчителі. Школа має лише два поверхи. Її збудували у 1937 році. Діти та педагоги кажуть, що вже звикли і до таких умов, і до обстрілів і до гуманітарної ситуації», — розповіла журналістка.

За її словами, діти і досі дивляться російські ЗМІ, оскільки немає альтернативи.

Разом з тим, сьогодні до школи завітали українські військові. Вони привезли гуманітарну допомогу і роздавали дітям розмальовки. Діти при цьому виглядали розгубленими. 

Вчителі пояснюють: у дітей відбувається розрив шаблонів, бо по телебаченню їм розповідають про агресію українських військових, а ці військові дарують їм розмальовки.

Ірина Цибух, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+