Слухати

В Одеській області відсутні вакцини від чотирьох смертельних захворювань

14 листопада 2017 - 18:36
Йдеться про протиправцеву, протидифтерійну, противогангренозну вакцини і вакцину проти укусу каракурта
В Одеській області відсутні вакцини від чотирьох смертельних захворювань / Новини на Громадському радіо

В Одеській області немає протиправцевої, протидифтерійної, противогангренозной вакцин і вакцини проти укусу каракурта, повідомив голови Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов, передає «Інтерфакс-Україна».

Також існує дефіцит вакцин проти інших захворювать, повідомила прес-служба Одеської ОДА.

«На 20% забезпечені потреби населення області протиботулінічної сироватки, антирабічним імуноглобуліном — на 17%, вакциною антирабічноюї — на 17%, протиправцевим анатоксином — на 16%.

За попередніми розрахунками, для закупівлі препаратів для екстреної профілактики ботулізму, дифтерії, гангрени, правця, сказу, укусів змій і павуків потрібно 5 мільйонів гривень.

«Ще в червні ми звернулися до Міністерства охорони здоров’я з проханням надати нам можливість самостійно закупити ці вакцини для області. Я знаю, як їх ввезти. Йдеться про перелік вакцин від захворювань, які мають смертельний характер. П’ять місяців ми не можемо отримати відповідь.Готуємо ще одне звернення до Міністерства охорони здоров’я України. Також я поспілкуюся з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, щоб отримати дозвіл закупити вакцини самостійно «, — підкреслив Максим Степанов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+