Слухати

48% опитаних експертів назвали блокування російських сайтів позитивним, — ГО «Інтерньюз-Україна» / Новини на Громадському радіо

48% опитаних експертів назвали блокування російських сайтів позитивним, — ГО «Інтерньюз-Україна»

15 листопада 2017 - 10:16
Громадська організація «Інтерньюз-Україна» провела опитування щодо регуляції інтернету в Україні

Згідно з результатами опитування, проведеного ГО «Інтерньюз-Україна», 48% респондентів назвали блокування російських сайтів радше позитивним, 40% опитаних експертів дотримуються протилежної думки. Для багатьох опитаних було складно визначитися та зайняти одну з позицій.

«Цікаво, що 83% відсотки респондентів були переконані, що українці стануть менше користуватися заблокованими сайтами», — зазначив Віталій Мороз в ефірі Громадського радіо.

В опитуванні взяли участь 112 респондентів. Це журналісти, правозахисники, представники ІТ-галузі. За словами керівника програм нових медіа «Інтерньюз-Україна» Віталія Мороза, до опитування не залучали представників влади, оскільки є велика ймовірність того, що вони б підтримували блокування. 

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також сервісів «Яндексу».  

За словами Віталія Мороза, попри блокування, українці продовжили ними користатися — вони використовують VPN та анонімайзери.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+