Слухати

Громадське радіо зібрало 450 836 гривень на розвиток незалежного українського медіа  / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо зібрало 450 836 гривень на розвиток незалежного українського медіа

15 листопада 2017 - 14:44
Завершилася кампанія по збору коштів на проект «Громадське радіо у твоєму місті» на платформі колективного фінансування «Спільнокошт»

Багато людей сьогодні хочуть отримувати інформацію від справді незалежних медіа. Незалежних від олігархів, політиків і держави. Медіа, що говорять про важливе вчасно і якісно. Медіа, що говорять про те, що інші не помічають або замовчують. Команда Громадського радіо від самого початку працює саме на таких засадах. У нас немає інших завдань, аніж інформування своїх слухачів і читачів. Ми не заробляємо ані політичні бали, ані служимо чиновникам.

Ми робимо це, бо віримо – наша скромна праця допоможе кожному, хто хоче самостійно розібратися в подіях і людях. Ми віримо, що розумний вибір перемагає обман. Ми бачимо в цьому майбутнє, і це ваше майбутнє також.

Цілий рік ми збирали доброчинні внески на платформі колективного фінансування проектів «Спільнокошт» у проекті «Громадське радіо у твоєму місті». Наші доброчинці довірили на розвиток незалежного українського медіа 450 836 гривень. Поки тривала кампанія ми провели 14 майстер-класів та лекцій, 2 радіовечірки, 3 благодійні аукціони (частина грошей з аукціонів ми передали Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб»). 

Наші доброчинці дуже і дуже різні. Це і Марія Сергіївна з смт Петропавлівка, яка щомісяця перераховує нам з пенсії 100 гривень попри насміхання місцевого банку. Це і Олександр Старинський, який слухає нас із Франції, називає Громадське радіо шматочком України у навушниках та кожен раз перераховує по кілька тисяч гривень. 

У квітні цього року на «Громадському радіо» не було фінансування від наших міжнародних донорів, але наші звукорежисери, редактори, ведучі і вся команда працювали віддано та в повному обсязі.  Саме тому, частина грошей з благодійних внесків, пішла на оплату праці за квітень 2017 року ведучим та звукорежисерам програми «Хроніки Донбасу». Інша частина залишилася, ми обов’язково прозвітуємо про кожну витрачену гривню. 
Прохання допомогти дуже легко проігнорувати, дякуємо що цього не зробили.

Фінансовий звіт Спільнокошт

Зібрано — 450 836, 00 гривень

10% комісія за рік на платформі «Спільнокошт»

Загальна сума без 10% — 405 752, 40 гривень

Витрачено:

Оплата праці за квітень 2017

- Ведучі «Хроніки Донбасу» — 24 000 гривень 

- Звукорежисери «Хроніки Донбасу» — 9 600 гривень 

Залишок: 372 152, 40 гривень 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+