Слухати

Оприлюднено аудіозапис, на якому нібито директор НАБУ розголошує держтаємницю / Новини на Громадському радіо

Оприлюднено аудіозапис, на якому нібито директор НАБУ розголошує держтаємницю

15 листопада 2017 - 18:52
Якщо слідство доведе, що на аудіозапису дійсно голос Артема Ситника, то він відповідатиме за трьома статтям, заявив представник наглядової ради МВС Антон Геращенко

Представник наглядової ради МВС Антон Геращенко оприлюднив аудіозапис, на якому нібито директор НАБУ Артем Ситник, розповідає стороннім особам результати прослуховування телефонних розмов колишнього заступника військового прокурора Костянтина Кулика зі своєю дружиною.

«Сьогодні на засіданні комітету з боротьби з корупцією оприлюднив уривок аудіозапису, розміщений в мережі Інтернет, на якому особа з голосом схожим на голос Директора НАБУ Артема Ситника, зачитує стороннім особам матеріали прослушки телефону дружини колишнього заступника військового прокурора Костянтина Кулика — Ірини Німець», — написав Геращенко.

За його словами, якщо під час майбутнього розслідування підтвердиться, що на цьому аудіозапису дійсно директор НАБУ розголошує матеріали досудового слідства, що становлять державну таємницю, стороннім особам, то його притягнуть до відповідальності за трьома статтями: «за розголошення матеріалів прослуховування телефону без дотримання встановленої законом процедури», «перевищення службових повноважень», і «розголошення даних досудового слідства».

Він додав, що  публічно звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка, голови САП Назара Холодницького, голови СБУ Василя Грицака із закликом перевірити оприлюднені ним факти можливих зловживань директора НАБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+