Слухати

Українська сторона ТКГ вимагає скасувати визнання Москвою «документів» ОРДЛО

15 листопада 2017 - 20:26
Українська сторона наполягає на наданні СММ ОБСЄ повного доступу до всієї території ОРДЛО, включно із непідконтрольною Україні ділянкою кордону

Під час засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську українська сторона вимагала скасувати указ президента Росії Володимира Путіна про визнання «документів», виданих бойовиками ОРДЛО.

Про це повідомляє речниця представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«На порядку денному політичної підгрупи українська сторона ставить питання скасування указу президента РФ про визнання документів, виданих квазівладою ОРДЛО; повернення без будь-яких умов незаконно захопленої української державної та приватної власності на території ОРДЛО; відмову від рубльової зони та встановленні псевдокордону на непідконтрольній Україні частині Донбасу. Також ми наполягаємо на створенні спеціальної робочої підгрупи з повернення під контроль України неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону», — написала речниця.

Окрім того, українська сторона засудила заяву ватажка ОРДЛО Ігоря Плотницького, яка ставить під сумнів відновлення суверенітету України на території ОРДЛО.

«Особливе занепокоєння викликають обстріли життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури, зокрема, зафіксовані СММ ОБСЄ випадки обстрілів Донецької фільтровальної станції, наслідки яких можуть призвести до гуманітарної та екологічної катастрофи. Зокрема, йдеться про домовленості: не проводити обстрілів та наступів на Донецьку фільтровальну станцію, провести роботи з розмінування в районі цієї станції і доріг, що ведуть до неї, надати гарантії безпеки для працівників станції, ремонтних бригад та персоналу СММ ОБСЄ», — написала Олівер.

Під час зустрічі бойовики відмовилися відкрити КПВВ «Золоте».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+