Слухати

В Румунії суд ухвалив рішення депортувати громадянина Сербії, який воював на боці бойовиків на Донбасі / Новини на Громадському радіо

В Румунії суд ухвалив рішення депортувати громадянина Сербії, який воював на боці бойовиків на Донбасі

15 листопада 2017 - 11:48
Також йому заборонили в'їзд до країни на 15 років

В Румунії суд ухвалив рішення депортувати громадянина Сербії, 42-річного Братислава Живковича. Також йому заборонили в’їзд до країни на 15 років. Про це йдеться у повідомленні Служби розвідки Румунії.

Зазначається, що Живкович був видворений з країни, так як його подальше перебування в Румунії становило ризик для національної безпеки. 

За даними спецслужби, в 2014-2015 роках Братислав Живкович воював на боці бойовиків на Донбасі, а в 90-х роках брав участь у конфліктах в Боснії, Косово, Хорватії. Також зазначається, що він виявляв зацікавленість в отриманні секретних документів про критичну інфраструктуру та об’єкти національних і союзних в НАТО військ на південному-сході Румунії. Проте, згідно з повідомленням, йому не вдалося дістати жодного таємного документу. 

Братислава Живковича затримали, коли він фотографував військові радарні установки на узбережжі Чорного моря і намагався передати їхні координати. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+