Слухати

Біля Торецька під обстрілами ремонтують дамбу на фенольному заводі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Біля Торецька під обстрілами ремонтують дамбу на фенольному заводі (ФОТО)

16 листопада 2017 - 11:18
Ремонту заважають обстріли, повідомляє штаб

З 9 листопада 2017 року після півторарічної перерви розпочалися відновлювальні роботи з ремонту дамби шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва фенольного заводу ТОВ «НВО «ІНКОР і Ко» у населеному пункті Новгородське біля міста Торецьк Донецької області.

Про це повідомляє Українська сторона СЦКК.

«Щодня в присутності патрулів від української сторони СЦКК та патрулів СММ ОБСЄ, представників цивільно-військового співробітництва, АТО, саперів ДСНС України для виконання відновлювальних робіт по відсипці дамби шламонакопичувача глиною з послідуючим плануванням здійснюється щодня 23-24 машино-рейсів підприємства. Відсипається в середньому 80,5-84 метрів кубічних ґрунту. При цьому загалом заплановано відсипати на дамбу не менше 600 метрів кубічних грунту», — йдеться у повідомленні.

Уже проведено нівелювання верху дамби та рівня рідини в шламонакопичувачі, перенесено (подовжено) трубопровід діаметром 150 мм випуску шламу довжиною 100 метрів погонних тощо.

Незважаючи на початок роботи, заплановане виконати поки що не вдасться. 

Штаб повідомляє, що роботі перешкоджають обстріли.

«Українська сторона СЦКК наполягає на тому, щоб російська сторона СЦКК забезпечила отримання від керівництва ОРДО відповідних письмових гарантій безпеки для продовження аварійних робіт, а також на сприяння режиму тиші з боку НЗФ ОРДО під час виконання ремонтно-відновлювальних робіт», — йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+