Слухати

Дискусія «Радіо об’єднує Україну» до Дня радіо (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Дискусія «Радіо об’єднує Україну» до Дня радіо (ВІДЕО)

16 листопада 2017 - 15:28
Роль Радіо в об’єднанні України, Донбас і Крим в інформаційному полі, інформаційний вакуум та шляхи його подолання

16 листопада — День радіо. Саме цього дня 1924 року у Харкові вийшла в ефір перша програма українського радіо. Зараз до журналістів та працівників сфери радіо долучилися також телевізійники, представники інтернет-медіа.

В цей день, Громадське радіо, Радіо Свобода, Українське радіо — ua:суспільне, Радіо «Хаят», «Радіо Крим.Реалії» та  «Донбасс Реалии» об’єдналися, щоби провести спільну Дискусію «Радіо об’єднує Україну: Донбас і Крим у загальноукраїнському радіопросторі».

Говорили про роль Радіо в об’єднанні України, Донбас і Крим в інформаційному полі, інформаційний вакуум та шляхи його подолання. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+