Слухати

«Кримський диверсант» Штибліков підписав угоду зі слідством, бо спілкувався виключно із ФСБ, — правозахисник

16 листопада 2017 - 19:47
За словами правозахисника, Штиблікова залишили «будь-кого зв’язку із зовнішнім світом»

Засуджений до 5 років строгого режиму Дмитро Штибліков в окупованому Криму підписав угоду про співпрацю зі слідством, бо був залишений можливості спілкуватися із «зовнішнім» адвокатом.

Про це сказав в ефірі Громадського радіо правозахисник Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов.

«Вплинуло те, що Штибліков із самого початку був залишений будь-якої можливості спілкуватися із адвокатом, який хотів із ним пробитися по договору. Він спілкувався виключно із слідчими ФСБ і з адвокатом , якого надали представники РФ», — каже правозахисник.  

За словами правозахисника, так Штиблікова залишили «будь-кого зв’язку із зовнішнім світом».

«І упродовж всього року він спілкувався із ФСБ, які пропонували йому угоду із слідством і адвокатом, який пропонував те ж саме. Тому, в такій ситуації це очевидне рішення», — зазначив Олександр Сєдов.

Нагадаємо, сьогодні, 16 листопада підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд засудив до п’яти років колонії суворого режиму фігуранта справи так званих «кримських диверсантів» Дмитра Штиблікова, обвинуваченого нібито у підготовці диверсії і незаконному придбанні та зберіганні вибухових речовин.

У травні 2017 року Штибліков уклав досудову угоду зі слідством і визнав провину. 

Дмитра Штиблікова затримали 9 листопада 2016 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+