Слухати

Лідер С14 Карась спростував, ніби він побив свого колишнього соратника Різниченка

16 листопада 2017 - 22:17
Лідер право-радикальної організації каже, що не міг побити екс-соратника Різниченка, бо зараз нібито перебуває поблизу Кам’янця-Подільського

Лідер право-радикальної організації C14 Євген Карась заявив, що не бив свого колишнього колегу Дмитра Різниченка.

Пан Карась записав відеозвернення, де пояснив, що знаходиться поблизу Кам’янця-Подільського і не міг цього зробити.

«Це якийсь Буг Південний, десь біля Кам’янця-Подільського», — прокоментував Карась своє місце перебування.

«Я тут в Києві за 500 кілометрів ніяк не міг перебувати. І мене попросили зняти це відео як доказ, що я Різниченка не бив», — сказав лідер C14.

Увечері 16 листопада право-радикальний активіст і ветеран АТО Дмитро Різниченко заявив на відео у Facebook, що його побив Євген Карась та Володимир Загазей. 

«У нашій організації повинна була початися публічна зустріч, але буквально за 20 хвилин, поки тут нікого не було, увірвалися Євген Карась, Володимир Загазей в масці, він же «Вій» і інші з організації C14, поки я був тут сам. Ось бачите, набили мені пику. Рознесли нам трошки наш чудовий офіс, камеру вкрали», — розповів Дмитро Різниченко. Приміщення організації у Києві.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+