Слухати

Нацкорпус розгромив паркан київської забудови(ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Нацкорпус розгромив паркан київської забудови(ФОТО)

16 листопада 2017 - 23:05
Представники партії «Національний корпус» заявили, що будуть продовжувати такі акції, поки не виконають їхні вимоги

Представники партії «Національний корпус» розгромили будівельний майданчик у центрі Києва на місці колишнього «Сінного ринку», де планують побудувати 22-поверховий житловий комплекс.

Представники партії додали, що таким чином хочуть вплинути на «поверховість» майбутньої новобудови, йдеться у повідомленні на сторінці Нацкорпусу у Facebook.

«Українські націоналісти заблокували будівельні роботи і не дозволять їх відновлення до тих пір, поки будівництво не буде повністю відповідати не тільки нормам містобудування, але й відповідним вимогам громадськості. Вимагаємо від центральної та міської влади (ДАСК, Мінрегіону, Мінкультури та КМДА перегляду дозвільних документів та скасування дозволів на забудову так званого РК «Ярославів Град» у 22 поверхи. Поверховість повинна бути знижена так, щоб відповідати вимогам чинного законодавства для будівництва в історичному центрі міста. Акція не завершиться до повного виконання вимог», — заявили в Нацкорпусі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+