Слухати

Порошенко вручив державні нагороди  372 морським піхотинцям  / Новини на Громадському радіо

Порошенко вручив державні нагороди 372 морським піхотинцям

16 листопада 2017 - 15:58
Із них 26 нагород присуджено посмертно

Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди 372 морським піхотинцям з нагоди Дня морської піхоти. Із них 26 нагород присуджено  посмертно.

Порошенко відзначив військових під час урочистостей у Маріуполі. «Щодня демонструючи непереможний дух, мужність, сміливість, професіоналізм і не шкодуючи найдорожчого — власного життя — морські піхотинці України самовіддано виконують бойові завдання і по праву є гордістю Національного українського військового флоту, гордістю всієї нашої держави. Яскраві перемоги і подвиги воїнів, здійснені в боях з російськими терористичними військами, золотими літерами закарбовані військовою історією Військово-морських сил України», — сказав Петро Порошенко.

Він також сказав, що «за мужність і героїзм 372 морських піхотинці нагороджено державними нагородами, 26 з них - посмертно».

Порошенко також вручив 503-му особовому складу батальйону бойовий прапор. «Як свідчення високої довіри з боку керівництва держави, її вищого військового командування та всього українського народу» — коментує вручення Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+