Слухати

У редакції медіахолдингу «Вести» відбувається обшук (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У редакції медіахолдингу «Вести» відбувається обшук (ВІДЕО)

16 листопада 2017 - 17:40
У Генпрокуратурі припускають, що обшук пов’язаний зі справою Олександра Клименка

До офісу медіахолдингу «Вести» прийшли із обшуком співробітники військової прокуратури. Про це повідомляє РБК із посиланням на прес-секретаря генерального прокурора України Ларису Сарган.

«Це, швидше за все, продовження обшуків у справі Клименка (Олександр Клименко, екс-міністр доходів і зборів, — ред.). Поки вони нам не надавали інформацію … тобто, це Клименко, податковий майданчик. Я думаю, що з цього приводу», — сказала Сарган.

У самій редакції повідомляють, що до їхнього офісу прийшли також співробітники Національного агенства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

«Як вони повідомили, мета їхнього візиту — опис майна, але при цьому вони не пропонують документів і викликали співробітників правоохоронних органів. Ці дії можуть відбитися на виробничому процесі холдингу — безпосередньо роботі журналістів», — повідомляють у медіахолдингу.

Адвокат медіахолдингу «Вести» Олександр Дульский заявив, що обшук незаконний.

Повідомляється, що минулого місяця до медіахолдингу також приходили з обшуками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+