Слухати

Мінськ закликає Київ відреагувати на заяви про ДРГ у Білорусі / Новини на Громадському радіо

Мінськ закликає Київ відреагувати на заяви про ДРГ у Білорусі

17 листопада 2017 - 09:06
Екс-депутат від партії «Свобода» Ігор Мірошниченко закликав створити диверсійні групи у Білорусі

Правоохоронні органи України повинні звернути увагу на заклик екс-нардепа Ігоря Мірошниченка ввести візовий режим з Білоруссю та створити диверсійно-розвідувальні групи (ДРГ) на території цієї країни.

Про це заявив прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Мирончик.

Він назвав екс-нардепа «політичним маргіналом», а його заяву «не зовсім адекватною» «спробою привернути до себе увагу».

«Але коли за цим ідуть заклики створювати «серйозні диверсійно-розвідувальні групи» і «проводити диверсії» на території Білорусі, це вже за межею політичного піару. Тут потрібна увага або лікарів, або правоохоронних органів. А краще — і тих, і інших», — заявив Мирончик.

«Виходимо з того, що українська сторона дасть цьому підбурювання до тероризму як мінімум політичну, а краще — правову оцінку», — додав речник.

15 листопада екс-нардеп Ігор Мірошниченко закликав ввести візовий режим з Білоруссю, бо ця країна має спільний кордон і спільні військові інтереси з РФ, та створити диверсійно-розвідувальні групи на території цієї країни. 

«Ми повинні робити все для того, щоб вирвати Білорусь з горизонту, зі сфери впливу РФ. Дипломати повинні робити це на своєму рівні різними способами, але повинні чітко розуміти, що без, і я це відверто і серйозно кажу, без створення серйозних диверсійно-розвідувальних груп і проведення диверсій на території, у тому числі інформаційної, Білорусі, РФ, ми цього не доб’ємося», — заявив Мірошниченко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+