Слухати

Порошенко пожертвував три мільйони гривень на створення музею Майдану / Новини на Громадському радіо

Порошенко пожертвував три мільйони гривень на створення музею Майдану

17 листопада 2017 - 17:25
Перший результат щодо переможців конкурсу сподіваються отримати в лютому 2018 року, а влітку наступного року — завершити другий етап

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко пожертвував три мільйони гривень на організацію міжнародного архітектурного конкурсу для створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Чек на відповідну суму він передав міністрові культури Євгену Нищуку. Про це повідомляє прес-секретар президента Святослав Цеголко у Facebook.

Порошенко повідомив, що це — особисті гроші їхньої родини і є благодійною допомогою.

«Нарешті ми з вами присутні, коли розпочинається офіційна робота по конкурсу щодо відбору найкращого проекту. Я закликаю усіх небайдужих до максимального обговорення проекту. Бо це не має бути проект одного архітектора, або проект президента Порошенка, або проект уряду, або міністра. Це має бути наш спільний загальноукраїнський проект», — сказав Порошенко.

«Я впевнений, що в журі будуть присутні найкращі світові та українські архітектори. Обов’язково, як я і обіцяв, мають бути присутні члени родин Героїв Небесної Сотні, бо їх думка буде також надзвичайно важливою», — сказав Петро Порошенко та наголосив, що «це буде дуже важливо для усіх українців», — додав президент.

«Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні та Музей Революції Гідності нагадуватиме нам усім, яку високу ціну заплатив український народ за своє європейське майбутнє», — додала дружина президента Марина Порошенко.

Організатором архітектурного конкурсу стане керівний партнер компанії Hossbach Lehmhaus GbR Бенджамін Хоссбах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+