Слухати

Пожежа у таборі «Вікторія»: назвали офіційну причину займання / Новини на Громадському радіо

Пожежа у таборі «Вікторія»: назвали офіційну причину займання

17 листопада 2017 - 22:28
Дослідницька лабораторія ДСНС зробила висновок, що найбільш імовірною причиною пожежі був залишений без нагляду кип'ятильник

Пожежа у  одеському дитячому таборі «Вікторія», де загинули 3 дітей, ймовірно, сталася через залишений без нагляду кип’ятильник.

Фотографію відповідного висновку дослідження оприлюднило одеське видання «Таймер».

«Найбільш ймовірною причиною виникнення даної пожежі є аварійний режим роботи побутового заглибного електричного кип’ятильника, залишеного без нагляду, який був підключений до електромережі», — зазначено у висновку документа.

Повідомляється, що згідно з результатами експертизи, пожежа почалася на тумбочці у кімнаті № 4, яка розташована на першому поверсі корпусу № 5.

За даними у документі, у цій кімнаті жила художній керівник танцювального ансамблю «Адель» Тетяна Єгорова.

Документ підписано начальником дослідницько-випробувальної лабораторії Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області Панкратовим.

Достовірність документа підтвердив радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк.

«Слідчі та експерти просили 2 місяці на висновки про причини пожежі, сьогодні акт експертизи став публічним. Пожежа сталася через забутий і включений звичайний дешевий кип’ятильник в одній з кімнат, де жив вихователь», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Пожежа у таборі «Вікторія» виникла пізно ввечері 15 вересня. У результаті загинуло троє дітей. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+