Слухати

Соломатіна спростовує звільнення з НАЗК

17 листопада 2017 - 16:20
Вона також заперечує повідомлення про особистий конфлікт з Корчак
Соломатіна спростовує звільнення з НАЗК / Новини на Громадському радіо

Ганна Соломатіна спростовує заяву керівників Національного агентства з питань запобігання корупції про її звільнення з органу і стверджує, що вона досі є його співробітницею.

Про це вона написала на сторінці у Facebook.

«Що би там не казала Корчак, я досі є діючим працівником НАЗК. Із наказом про звільнення мене не ознайомлювали, обхідний я не підписувала, трудову не забирала, розрахунок не отримувала. Отже, НАЗК не придумало нічого кращого, як знову підробити документи? Або вони свідомо збрехали, що я «екс», щоб звести усе в площину особистого конфлікту з кимось із них?», — написала Соломатіна.

Вона також додала, що ніколи не була фігуранткою жодної кримінальної справи.

Читайте також: Керівництво НАЗК мало подати у відставку ще до закінчення брифінгу, — Рябошапка

«Щодо заяв про нібито існування якихось кримінальних справ щодо мене ще з часів роботи у Кіровограді, які буцімто розслідував Артем Ситник, – це цілковита маячня. За весь час життя та роботи в Кіровограді я ніколи з ним не пересікалася. Жодних кримінальних справ щодо мене не існує. Принаймні точно не існувало до мого виходу на брифінг», — зазначила Соломатіна.

14 листопада Ганна Соломатіна, яка стверджує, що є начальницею Департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя НАЗК, заявила, що керівництво фальсифікувало результатів перевірок нардепів.

Вона також зазначила, що під час перевірки діяльності департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Пізніше екс-член НАЗК Руслан Радецький заявив, що причиною заяви Соломатіної став її особистий конфлікт з главою НАЗК Наталією Корчак. Соломатіна це спростовує.

У НАЗК заявили, що Соломатіна з 31 жовтня не очолює департамент фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+