Слухати

У «Жулянах» утримують грузинів «незаконно», — Дерев’янко / Новини на Громадському радіо

У «Жулянах» утримують грузинів «незаконно», — Дерев'янко

17 листопада 2017 - 18:52
Дев'ятеро громадян Грузії нібито утримують у аеропорту «Київ» (Жуляни). Соратники Саакашвілі підозрюють, що чоловіків хочуть депортувати

Нардеп і соратник Саакашвілі Юрій Дерев’янко заявив, що зараз у аеропорту «Київ» (Жуляни) утримують кількох громадян Грузії «незаконно». Про це він сказав у коментарі Громадському радіо.

«Їх начебто хочуть по сценарію, який вже Порошенко робив до цього часу, викинути в Грузії. Вони тут незаконно перебувають», — сказав Дерев’янко.

Він зазначив, що що ці люди повинні мати 5 діб на судове оскарження будь-якого рішення Міграційної служби. 

Зараз у аеропорту утримують нібито 9 громадян Грузії, яких готують до депортації з України. Про це повідомив на відео із аеровокзалу адвокат Тамаза Шавшишвілі, який вважається одним з утримуваних, Павло Богомазов.

«Ми піднімались із представником солом’янської поліції, його пропустили у ту зону, але адвоката не пускають. Йому сказали, що начебто мого клієнта, Тамаза, там немає, але це все, ми розуміємо, на словах, вірити їм не можна», — зазначив Богомазов.

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+