Слухати

Зустріч ОБСЄ із Захарченком і Плотницьким не підтверджена, — Хуг / Новини на Громадському радіо

Зустріч ОБСЄ із Захарченком і Плотницьким не підтверджена, — Хуг

17 листопада 2017 - 18:27
Сьогодні Александр Хуг повідомляв, що планує зустрітися з керівниками «Л/ДНР» наступного тижня

Наразі немає підтвердження про те, чи відбудеться зустріч представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ із керівниками «ДНР» та «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Про це Громадському радіо сказав перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александр Хуг.

Раніше сьогодні в ОБСЄ повідомляли, що Хуг планує зустрітися з Захарченком і Плотницьким у період із 17 до 25 листопада, коли запланований його візит на Схід України.

«Ми готові налагоджувати діалог та спілкуватися з усіма та кожним, хто сприяє вирішенню ситуації. Під час моїх регулярних візитів до Донецької та Луганської областей я доступний для проведення зустрічей, поміж іншого, з паном Захарченком та паном Плотницьким. Утім, наразі зустріч із ними не підтверджена», — сказав Хуг.

Утім, він не уточнив, як саме Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ інформувала Захарченка та Плотницького про бажання зустрітися.

Окрім цього, Александр Хуг зазначив, що моніторингова місія поки не отримувала запитів щодо забезпечення безпеки під час проведення обмінів полонених.

«СММ ОБСЄ не займається звільненням полонених, але готова сприяти цьому процесу у випадку отримання відповідного звернення і направити свої патрулі для здійснення моніторингу обміну. Втім, наразі таких запитів місія не отримувала», — сказав він.

Раніше повідомлялося, що бойовики погодилися на обмін полонених.

Александр Хуг планує поїздку до Донецької та Луганської області 17-25 листопада цього року. Мета поїздки, згідно з повідомленням на сайті ОБСЄ, — оцінка безпекової ситуації уздовж лінії зіткнення та її впливу на життя цивільного населення, а також визначення статусу виконання поточних ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах життєзабезпечення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+