Слухати

«Ми не зупинимося, поки не заберемо усіх»  — Юрій Тандіт про обмін заручників  / Новини на Громадському радіо

«Ми не зупинимося, поки не заберемо усіх» — Юрій Тандіт про обмін заручників

18 листопада 2017 - 20:40
Україна готова передати понад 300 осіб з їхнього списку бойовикам в обмін на 74 українських заручники

«Наразі 158 заручників незаконно утримуються в Донецьку та Луганську» — про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт в ефірі «112 Україна».

«Останніми днями обговорюється наступна формула: 306 осіб, які вчиняли злочини проти цілісності України і які є в списках ОРДЛО, котрі передавалися у Мінську, в обмін на 74 українських заручники», — говорить Юрій Тандіт.

На питання чи таку цифру погоджено з бойовиками, Юрій Тандіт відповів, що рішення приймають не бойовики, а Кремль, а точніше одна людина в Кремлі. В Донецьку й Луганську ж лише виконують накази, що надходять з Москви.

Юрій Тандіт наголосив, що Служба безпеки України робитиме все, аби забезпечити процес обміну і звільнення українських заручників. 
«Ми не зупинимося, поки не заберемо усіх» — наголосив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+