Слухати

«Ми пам’ятаємо про цю трагедію» — США опублікували звернення до річниці Голодомору / Новини на Громадському радіо

«Ми пам'ятаємо про цю трагедію» — США опублікували звернення до річниці Голодомору

18 листопада 2017 - 19:12
Сполучені Штати долучилися до місяця вшанування пам'яті жертв голодоморів

Сполучені Штати висловили солідарність з українцями у заяві прес-секретаря США Гізера Ноерта до 84-ї річниці Голодомору в Україні.

«Цього місяця ми пам’ятаємо і вшановуємо мільйони українців, які загинули від голоду на початку 1930-х років в результаті жорстокої політики радянської доби часів Сталіна. Варварське захоплення української землі та сільськогосподарських культур, що призвело до Голодомору, або «смерті від голоду», було одним із найжорстокіших актів ХХ століття та перетворило європейську колиску хліба та зерна на землю величезних людських страждань.

Ми також відзначаємо стійкість тих, хто вижив під час Голодомору, тих, хто несе з собою пам’ять про коханих, втрачених під час жахливого штучного голоду. Зрештою, радянська влада так і не змогла зруйнувати ідентичність та незалежність українського народу.

Сполучені Штати стоять разом із людьми України, адже ми пам’ятаємо про цю трагедію і засуджуємо будь-які спроби відмовитися від цього історичного факту. Ми також нагадуємо про нашу прихильність безпечній і квітучій Україні, вільній від зовнішньої агресії та окупації, і здатній обирати своє власне майбутнє» — таке звернення опублікував Держдепартамент США.

Нагадаємо, що півроку тому, за повідомленням Посольства України в США, сенат штату Вашинґтон прийняв резолюцію про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. 


 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+