Слухати

На українсько-молдовському кордоні відкрився новий автомобільний пункт пропуску

18 листопада 2017 - 16:07
Він в зоні відповідальності новоствореного відділу прикордонної служби «Малоярославець»
На українсько-молдовському кордоні відкрився новий автомобільний пункт пропуску / Новини на Громадському радіо

На українсько-молдовському кордоні у селі Малоярославець Тарутинського району Одеської області запрацював новий відділ прикордонної служби «Малоярославець» Білгород-Дністровського загону, повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

У зоні відповідальності відділу «Малоярославець» 26 кілометрів кордону із Молдовою та автомобільний пункт пропуску. Тут нестимуть службу близько 80 прикордонників.

«В оновленому відділі облаштовано сучасний центр управління службою, учбові класи, місця для відпочинку персоналу та організації служби. Підрозділ укомплектований необхідною автомобільною та спеціальною технікою для якісної організації служби», — йдеться в повідомленні.

На облаштування відділу прикордонної служби було витрачено близько 1,4 млн гривень (частина коштів була виділена Тарутинською районною державною адміністрацією). Розбудова тривала трохи більше року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+