Слухати

У Німеччині заборонили продаж дитячих смарт-годинників, що здатні підслуховувати / Новини на Громадському радіо

У Німеччині заборонили продаж дитячих смарт-годинників, що здатні підслуховувати

18 листопада 2017 - 16:37
Школярі використовують смарт-годинники як спосіб стеження, навіть самі того не знаючи

Технологія «розумних годинників», яка дозволяє дорослим слухати, що відбувається з дитиною, була розцінена як спосіб стеження. Федеральне мережеве агентство у Німеччині, Bundesnetzagentur, заборонило продаж дитячих «розумних годинників» з односторонньою функцією стеження. Про це повідомляє Deutsche Welle.

«Батьки деяких дітей використовували «розумні годинники» у тому числі для того, щоб підслуховувати, що говорять вчителі в класі», — повідомив президент Мережевого агенства Йохен Гоманн. За словами чиновників самі вчителі — а часто і учні — в цей момент не помічали, що мікрофон на годиннику ввімкнений. 

Смарт-годинники у Німеччині найбільш популярні серед дітей віком 5-12 років. Агентство рекомендує батькам дітей, у яких є «розумні годинники», знищити ці пристрої.

У відомстві підкреслили, що йдеться не про всі «розумні годинники», а тільки про ті, які працюють без зв’язку з телефоном дитини і в яких є функція «голосового моніторингу». Вона за допомогою програми на сторонньому телефоні дозволяє вмикати мікрофон і слухати, що відбувається поруч з дитиною.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+