Слухати

Перший у світі повністю електричний вантажний корабель вийде у плавання в Китаї / Новини на Громадському радіо

Перший у світі повністю електричний вантажний корабель вийде у плавання в Китаї

18 листопада 2017 - 20:18
Корабель буде в основному використовуватися задля транспортування вугілля для виробництва електроенергії

Перший у світі повністю електричний вантажний корабель, вагою 2000 тон, був запущений у Гуанчжоу, столиці провінції Гуандун. Про це повідомляє Сhina Daily.

Корабель, виготовлений компанією Guangzhou Shipyard International Company Ltd, перший у світі корабель, що використовує літієву батареї в повністю завантаженому вантажному судні. 

Дві години заряджання батареї і корабель здатен подолати 80 кілометрів, повідомляє «Суднобудівний завод Гуанчжоу». 

Корабель, довжиною 70,5 метрів, має енергію батареї близько 2400 кіловат-годин або приблизно таку ж енергію, як 40 нових автомобілів. Його найвища швидкість більша ніж 12,8 км/год, а рівень викиду речовин, що забруднюють середовище, дорівнює нулю.

«Оскільки корабель повністю електричний, він не створює жодних загроз для навколишнього середовища. Технологія буде найближчим часом використовуватись на пасажирських або інженерних судах», — сказав Хуан Цзялінь, голова та генеральний директор компанії, який розробив електричне вантажне судно.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+