Слухати

Петро Порошенко зустрівся з американським режисером Девідом Лінчем (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Петро Порошенко зустрівся з американським режисером Девідом Лінчем (ВІДЕО)

18 листопада 2017 - 17:12
Девід Лінч відкриває в Україні представництво Фонду психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля

Президент України Петро Порошенко зустрівся з відомим американським режисером Девідом Лінчем, який прибув до України для відкриття представництва благодійного фонду. 

Фонд Девіда Лінча допомагає ветеранам, дітям війни, біженцям та жертвам домашнього насилля.
«Це важлива та символічна місія» — подякував Петро Порошенко режисерові. Про що повідомляють на офіційному сайті президента. 

Президент також запропонував Девіду Лінчу обдумати ідею створення кіно про українських героїв та нинішні події в Україні, зазначено на сайті. 

«Нині це дуже актуальне та важливе питання для України, яка переживає часи війни і потерпає від російської агресії. Сотні тисяч українських військових повертаються з війни і потребують психологічної реабілітації. Люди мають отримати допомогу у подоланні стресу, адже страждають від цього не лише військові, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, але й цивільні», — прокоментував зустріч у своєму дописі на Facebook Петро Порошенко.
 

Напередодні Девід Лінч зустрівся з українськими глядачами перед показом фільму про режисера в чотирьох кінозалах «Планети кіно». Кошти, отримані від продажу квитків, організатори обіцяли передати у благодійний фонд Девіда Лінча, David Lynch Foundation. 

Девід Лінч — володар «Золотої пальмової гілки», призу за режисуру Каннського кінофестивалю та «Золотого лева», режисер, продюсер, сценарист, фотограф, музикант і художник. Зокрема, відомий як режисер культового серіалу «Твін Пікс».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+