Слухати

У «Жулянах» немає громадян Грузії, яких нібито збираються депортувати, — адміністрація аеропорту (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У «Жулянах» немає громадян Грузії, яких нібито збираються депортувати, — адміністрація аеропорту (ФОТО)

18 листопада 2017 - 15:22
На ранковому рейсі Київ-Тбілісі не було екстрадованих громадян Грузії

На території аеропорту «Київ» немає громадян Грузії, яких нібито утримують і збираються депортувати. Про це розповів у коментарі кореспондентці Громадського радіо змінний начальник аеропорту «Київ» Леонід Коваленко.

Наразі адміністрації аеропорту не відомо про екстрадицію. Там зазначили, що крайній рейс до Грузії був о 9:20 і на борту не було депортованих.

Також у адміністрації додають, що найближчих рейсів із аеропорту до Грузії не заплановані.

Зараз на території аеропорту влаштували акцію протесту, де її учасники протестують проти незаконного, на їхню думку затримання та підготовки до екстрадиціі громадян Грузії. Вони вважають, що зазначені громадяни знаходяться на території аеропорту.

dsc_1025.jpg

Акція протесту у аеропорту // Діана Буцко/Громадське радіо
Акція протесту у аеропорту
Діана Буцко/Громадське радіо

 

«Ми повідомляли, що у нас нікого немає, не знаю, чого вони хочуть і чого добиваються», — прокоментував ситуацію кореспондентці Громадському радіо змінний начальник аеропорту «Київ» Леонід Коваленко.

Адміністраціє аеропорту також повідомляє, що люди, які беруть участь у акції, перешкоджають роботі аеропорту та його нормальному функціонуванню.

У коментарі Громадському радіо речник прикордонників Олег Слободян зазначив, що територія аеропорту не може бути місцем для утримання громадян.

Новина доповнюється … 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+